top of page
Listy (1200×800 px).png

LISTY ZE STAJNI
I PAŁACU

Dołącz do społeczności on-line Stajni i Pałacu i bądź na bieżąco. Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera i gotowe!

Sprawdź, czy Listy ze Stajni i Pałacu są dla Ciebie. Zobacz, jak wyglądało pierwsze wydanie i kliknij tu

LISTY ZE STAJNI I PAŁACU SKŁADAJĄ SIĘ Z TRZECH CZĘŚCI

Co w Stajni? Czyli treści o aktualnie realizowanych projektach, programach i wydarzeniach. W tej sekcji mogą się również pojawić informacje o artykułach na blogu i nowych publikacjach. Masz ochotę na wzięcie udziału w ciekawym doświadczeniu? Chcesz nauczyć się czegoś nowego, poznać nowych ludzi, popracować indywidualnie lub w grupie? Potrzebujesz materiałów warsztatowych o tematyce projektowej, regeneracyjnej czy rewitalizacyjnej? Zdecydowanie znajdziesz w tej części coś dla siebie.

 

Co w Pałacu? Jest to rozdział współtworzony z Bartkiem Dworskim, śląskim architektem i fotografem. Wspólnie planujemy przesyłać Ci zdjęcia zmieniającego się otoczenia Kompleksu Pałacowo-Parkowego w Siemianowicach Śląskich. Na tyle ile to możliwe, w tej części będziemy również publikowali informacje o procesie inwestycyjnym i projektowym. Jesteś fanem, fanką Pałacu? Mieszkałeś, mieszkałaś tu lub chodziłeś, chodziłaś do przedszkola? W tej części Listów ze Stajni i Pałacu będziesz mógł, mogła nacieszyć oczy fotografiami Bartka i zaspokoić ciekawość dotyczącą rewitalizacji Pałacu.

 

Inspiracje, które zmieniają świat. Jeżeli znasz Stajnię, wiesz, że naszym żywiołem jest odpowiedzialne projektowanie i wdrażanie zmian, które większość z nas chce widzieć w świecie. Wciąż rozwijamy się w obszarze pozytywnego wpływu na miejsca i społeczności, a do tego mamy już sporo doświadczeń lokalnych i międzynarodowych. Dodatkowo naszym nowym konikiem, stało się podejście regeneratywne, o którym więcej będziemy pisali wraz z zaproszonymi ekspertami, właśnie w tej części. Tym wszystkim i jeszcze więcej, chcemy się z Tobą systematycznie dzielić. Masz ochotę na zrobienie czegoś dobrego dla siebie, swojego otoczenia i/lub przyrody? A może chcesz wejść z nami w interakcję, polemikę, dyskusję? Osobiście gwarantuję, że w tej sekcji inspiracji Ci nie zabraknie do kolejnego Listu ze Stajni i Pałacu, a co do wspólnych rozmów — wiesz, gdzie nas znaleźć.

bottom of page