top of page
DWO_1711 kopia.jpg

ODBLOKUJ SWÓJ POTENCJAŁ
Z LOCKLUCK

GRA ODBUDOWUJĄCA POTENCJAŁ

Odblokuj energię do działania w sobie lub zespole

LockLuck jest narzędziem coachingowym ubranym w formę gry, którego celem jest budowanie wysokiej samooceny uczestnika lub uczestników procesu. Posiada ono kształt przyjemnej i inspirującej podróży w odkrywaniu zakamuflowanych negatywnych przekazów krytyka wewnętrznego po to, aby w kolejnych krokach zmienić je w energię twórczą i wspierającą w realizacji celu.
W naszej praktyce wykorzystujemy pracę z LockLuck do odblokowywania procesów twórczych, które objawiają się stagnacją, zatrzymaniem energii w toku opracowywania danego rozwiązania oraz napięciem czy stresem wynikającym z konieczności dotrzymywania terminów.

INWESTYCJA

Wybierz dla siebie dogodną propozycję płatności

POJEDYNCZE SPOTKANIE

200 zł brutto

5 SPOTKAŃ

800 zł brutto

KUPON -20 % DLA
III SEKTORA I MAM WRACAJĄCYCH NA RYNEK PRACY

Aby otrzymać kupon,

napisz do nas

Jako Fundacja Stajnia możemy wystawić Ci fakturę.

POZNAJ PROWADZĄCĄ SESJE LOCKLUCK

DWO_1798_edited.jpg

ANNA BIELAK-DWORSKA

Założycielka Stajni, projektantka, trenerka, coach.

Przedsiębiorczyni społeczna, innowatorka, edukatorka.  Od ponad 10-lat działa na pograniczu sektorów biznesowego, samorządowego i od 2017 roku pozarządowego. Od lat wspiera liderów, przedsiębiorców, projektantów i aktywistów w rozwoju z wykorzystaniem narzędzi projektowych. Od 2020 zanurzyła się paradygmat regeneratywny, który włącza w sesje rozwojowe i projektowe. Jej zainteresowania i kompetencje skoncentrowane są wokoło obszarów tematycznych tj. budowanie wewnętrznego potencjału do życia i działań w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości. wykorzystanie myślenia projektowego (design thinking, service design, projektowanie inkluzywne i partycypacyjne, projektowanie zrównoważone i regeneratywne) do procesów transformacji przedsięwzięć, projektów i biznesów w bardziej regeneratywne, wspieranie i facilitowanie zespołów projektowych. Jest certyfikowanym coachem i trenerem.

 

Współautorka i realizatorka licznych programów rozwojowych i edukacyjnych, w tym m.in.
„Akademia Liderów Społecznych” czy laboratorium rewitalizacji „ReviLAB”. Jest autorką i liderem merytorycznym międzynarodowej konferencji i warsztatów service design sprint „Co-
design your P(a)lace oraz programu edukacyjno-projektowego dla młodych profesjonalistów
Co-design Your Place i Summer Volunteer Programme. 


Ekspertka Instytutu Biznesu Rodzinnego oraz mentorka The Industry Mentoring Program na
London College of Communication, University of the Arts in London. Współautorka publikacji
“Co-design Your Place. How to use service design in regeneration”.

Od 2013 roku rozwija się dzięki współpracy z Agnieszką Marczak-Czajką, autorką narzędzia LockLuck. Uczestniczka warsztatów "Finding the work you love" z Rickiem Jarowem, które wyewoluowały w osobistą pracę rozwojową, kontynuowaną przy przewodnictwie Ricka do dziś. Uczestniczka Regenerators Academy 2021-2022. Jest to program rozwojowy dla liderów, prowadzony przez pionierkę ruchu Laurę Storm, dedykowany transformacji osobistej i systemowej w kierunku przyszłości pełnej szans.

Mama, żona, siostra, przyjaciółka. Miłośniczka koni, była reprezentantka Polski w dyscyplinie ujeżdżenia na Mistrzostwach Europy i licznych międzynarodowych imprezach sportowych. Aktualnie miłuje się w spacerach stępem do lasu, rodzinnym zwiedzaniu Szwecji i pracy na rzecz optymistycznej przyszłości.  

bottom of page