top of page
DWO_2479s.jpg

OFERTA

Programy. Warsztaty. Sesje 1:1. Konsulting.

AKTUALNIE DOSTĘPNE USŁUGI

DNA kwitnącego biznesu to program rozwojowo-projektowy łączący sesje 1:1, spotkania grupowe i pracę własną. Naszą główną ideą jest wsparcie Cię w procesie wyłaniania się Twojej drogi zawodowej łączącej cztery obszary: kochasz to, czujesz się w tym bardzo dobry (a nawet najlepszy), świat tego potrzebuje oraz płacą Ci za to. Podczas czterech miesięcy wspólnej podróży, zagłębisz się we własne zasoby, po to, by w bezpiecznej przestrzeni grupowej współpracy zaprojektować i przetestować Twoje przedsięwzięcie w realnym kontekście. 

5-godzinny warsztat edukacyjno-projektowy dedykowany wprowadzeniu do tematyki myślenia projektowego, ze szczególnym uwzględnieniem metod, narzędzi i podejścia do projektowania usług (Service Design). Podczas spotkania będziesz miał, miała okazję dowiedzieć się czym jest Service Design? Jak wygląda przykładowy proces projektowy? Jakie są kluczowe zasady
i praktyki projektowe, które wspierają innowacyjność rozwiązania? Jak do procesów projektowych włączać myślenie regeneratywne?
Poznasz i przetestujesz przykładowe narzędzie pn. Custmer Journey.

LockLuck jest narzędziem coachingowym ubranym w formę gry, którego celem jest budowanie wysokiej samooceny uczestnika lub uczestników procesu. Posiada ono kształt przyjemnej i inspirującej podróży w odkrywaniu zakamuflowanych negatywnych przekazów krytyka wewnętrznego po to, aby w kolejnych krokach zmienić je w energię twórczą i wspierającą w realizacji celu.
W naszej praktyce wykorzystujemy pracę
z LockLuck do odblokowywania procesów twórczych, które objawiają się stagnacją, zatrzymaniem energii czy napięciem.

Zapraszamy do comiesięcznej przygody czytelniczej pt.: Listy ze Stajni i Pałacu, w których będziemy dzielić się nie tylko tym, co u nas, ale również ciekawymi praktykami rewitalizacyjnymi i regeneracyjnymi. Mamy nadzieję, że przesyłane treści będą dla Ciebie na tyle interesujące, że staną się inspiracją do mikro zmian w Twoim otoczeniu, które pozytywnie wpłyną na nas wszystkich. Jest to nasze życzenie na najbliższe miesiące i praktyka, którą chcemy rozwijać na rzecz naszej wspólnej przyszłości pełnej szans i nadziei. Dołącz do społeczności Stajni i Pałacu i zasubskrybuj Listy

bottom of page